• Hoofdsponsor
  • Zaterdag 45+1

  • Parkstad SV 45+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Nahar, DennisOverige stafTeammanager
    Rudge, GlennOverige stafTeammanager
    Vink, RemiOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 meiAGB 45+1 - Parkstad SV 45+16 - 5
  • Poulestand

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldo
    1Zwaluwen 30 HCSV 45+111821462125
    2HBC 45+11180335269
    3vv Zwanenburg 45+111722502525
    4VVC fc 45+211713411922
    5Parkstad SV 45+110613542430
    6BVC Bloemendaal 45+11154242375
    7Real Sranang sv. 45+2104063145-14
    8ZCFC 45+1103253341-8
    9Blauw Wit (W) 45+1113262733-6
    10Koninklijke HFC 45+1112092246-24
    11Kadoelen sv. 45+1101272349-26
    12IJmuiden vv. 45+2111282563-38
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Blokland, HaroldTeamspelerKeeper
    Doest, RogillioTeamspelerAanvaller
    George, BenitoTeamspelerVerdediger
    Muringen, RobbyTeamspelerMiddenvelder
    Parun, JurgenTeamspelerVerdediger
    Sabajo, RegillioTeamspelerMiddenvelder
    Thomas, MarioTeamspelerAanvaller
    Tol, ClydeTeamspelerMiddenvelder

    Er zijn 10 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Parkstad SV 45+1

    0297 Mannen 45+ Zaterdag

    4,83

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,89

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,39

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
rfwbs-sliderfwbs-slide